natureta
Pakiranje: 540 g
Cena na enoto: 6,72 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
2,12 kg
7,34 €
3,46 €/kg
TUŠ IZDELEK
680 g
2,99 €
4,40 €/kg
340 g
2,49 €
7,32 €/kg
6,79 €
3,20 €/kg
4 kg
8,99 €
2,25 €/kg
8,04 €
11,99 €
3,00 €/kg
8,39 €
2,10 €/kg
sol&mar
540 g
0,99 €
1,83 €/kg
1 kg
14,99 €
14,99 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
4,79 €
5,99 €
74,88 €/kg