zvijezda
Pakiranje: 165 g
Cena na enoto: 16,30 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
165 g
1,49 €
9,03 €/kg
420 g
2,79 €
6,64 €/kg
1,79 €
10,85 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
4,79 €
5,99 €
74,88 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
4,99 €
12,48 €/kg
4,72 €
200 g
13,95 €/kg
1,95 €
2,02 €
mercator
320 g
1,39 €
5,59 €/kg