grisbi
Pakiranje: 135 g
Cena na enoto: 17,70 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
loacker
175 g
1,49 €
2,49 €
14,23 €/kg
2,12 €
12,11 €/kg
1,99 €
dulcetti
400 g
4,98 €/kg
plazma
55 g
0,99 €
1,09 €
19,82 €/kg
pekarna adamič
450 g
7,49 €
16,64 €/kg
generika
1 kg
2,39 €
2,39 €/kg
bevita
270 g
1,89 €
7,00 €/kg
350 g
5,40 €/kg
koestlin
225 g
2,19 €
4,84 €/kg
leibniz
50 g
0,38 €
0,75 €
15,00 €/kg