keksi polnjeni z lešnikovo kremo, grisbi, 135g
Mercator
Tuš

grisbi

keksi polnjeni z lešnikovo kremo, grisbi, 135g

Pakiranje: 135 g

od2,39 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 2,39–2,89 € · prihranite do 0,50 €

Cena na enoto: od 17,70 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €2,39 €-20%

17,70 €/kg

keksi z lešnikom, grisbi, 135 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,89 €

21,41 €/kg

Keksi Grisbi, lešnik, 135 g