keksi s čokoladno kremo in pisanimi piškoti, leibniz, 150g
Spar
Mercator

leibniz

keksi s čokoladno kremo in pisanimi piškoti, leibniz, 150g

Pakiranje: 100 g

od2,49 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 2,49–2,89 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 24,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,49 €

24,90 €/kg

keksi bites choco, leibniz, 100 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,89 €+99%

28,90 €/kg