hrusty
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 3,98 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
250 g
1,29 €
5,16 €/kg
80 g
0,59 €
7,38 €/kg
150 g
0,95 €
1,19 €
7,93 €/kg
100 g
0,69 €
0,89 €
8,90 €/kg
11,90 €/kg
45 g
0,29 €
6,44 €/kg
6,33 €/kg
220 g
4,05 €/kg
125 g
0,63 €
0,79 €
6,32 €/kg
ültje
200 g
2,77 €
13,85 €/kg