hrusty
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 6,33 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
150 g
0,95 €
1,19 €
7,93 €/kg
6,33 €/kg
maretti
1,43 €
1,79 €
11,93 €/kg
1,49 €
9,93 €/kg
spar
0,89 €
5,93 €/kg
100 g
0,69 €
8,90 €/kg
11,90 €/kg
45 g
0,29 €
6,44 €/kg
220 g
4,05 €/kg
125 g
0,63 €
0,79 €
6,32 €/kg
80 g
0,59 €
7,38 €/kg