hrusty
Pakiranje: 220 g
Cena na enoto: 4,05 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
100 g
0,79 €
0,99 €
9,90 €/kg
prima
220 g
1,59 €
7,23 €/kg
1,27 €
1,19 €
150 g
0,95 €
7,93 €/kg
125 g
0,63 €
6,32 €/kg
500 g
1,99 €
3,98 €/kg
30 g
0,49 €
16,33 €/kg
200 g
3,59 €
4,49 €
22,45 €/kg
6,33 €/kg
45 g
0,59 €
13,11 €/kg
50 g
15,80 €/kg