hrusty
Pakiranje: 200 g
Cena na enoto: 22,45 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
150 g
0,95 €
1,19 €
7,93 €/kg
125 g
0,63 €
0,79 €
6,32 €/kg
500 g
1,59 €
1,99 €
3,98 €/kg
100 g
0,99 €
9,90 €/kg
30 g
0,49 €
16,33 €/kg
6,33 €/kg
45 g
0,59 €
13,11 €/kg
50 g
15,80 €/kg
s-budget
200 g
0,45 €
0,75 €
3,75 €/kg
kviki
1,89 €
9,45 €/kg
1,35 €
1,95 €
9,75 €/kg