hrusty
Pakiranje: 125 g
Cena na enoto: 6,32 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
150 g
0,95 €
1,19 €
7,93 €/kg
500 g
1,59 €
1,99 €
3,98 €/kg
100 g
0,79 €
0,99 €
9,90 €/kg
30 g
0,49 €
16,33 €/kg
200 g
3,59 €
4,49 €
22,45 €/kg
6,33 €/kg
45 g
0,59 €
13,11 €/kg
50 g
0,63 €
15,80 €/kg
spar natur pur
125 g
1,49 €
11,92 €/kg
s-budget
0,47 €
4,70 €/kg
ceremeal
1,89 €
15,12 €/kg
chio
1,95 €
2,69 €
21,52 €/kg