s-budget
Pakiranje: 200 g
Cena na enoto: 3,75 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
1,69 €
8,45 €/kg
400 g
1,57 €
2,61 €
6,53 €/kg
250 g
0,75 €
0,68 €
2,72 €/kg
cavednish&harvey
2,19 €
2,49 €
12,45 €/kg
2,79 €
13,95 €/kg
1,99 €
9,95 €/kg
kviki
0,95 €
1,89 €
9,45 €/kg
1,35 €
1,95 €
9,75 €/kg
bimed
1,39 €
after eight
4,99 €
24,95 €/kg
3,59 €