pekarna grosuplje
Pakiranje: 1 kg
Cena na enoto: 4,99 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
4,99 €
3,99 €
3,99 €/kg
400 g
2,99 €
7,48 €/kg
4,39 €
10,98 €/kg
430 g
2,39 €
6,95 €/kg
100 g
0,56 €
0,59 €
5,90 €/kg
500 g
1,99 €
3,98 €/kg
70 g
0,25 €
3,57 €/kg
80 g
0,69 €
8,63 €/kg
s-budget
1,69 €
1,69 €/kg
žito
4,49 €