žito
Pakiranje: 1 kg
Cena na enoto: 3,99 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
4,49 €
3,99 €
3,99 €/kg
330 g
2,79 €
8,45 €/kg
2,39 €
7,24 €/kg
400 g
1,95 €
4,88 €/kg
2,49 €
6,23 €/kg
1,39 €
80 g
0,39 €
0,49 €
6,13 €/kg
500 g
3,69 €
7,38 €/kg
mercator
3,59 €
510 g
4,29 €
8,41 €/kg
5,29 €
10,58 €/kg