žito
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 6,23 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
400 g
1,95 €
4,88 €/kg
1,39 €
1,65 €
4,13 €/kg
1,79 €
4,48 €/kg
1,18 €
3,48 €/kg
1,99 €
4,98 €/kg
500 g
3,69 €
7,38 €/kg
80 g
0,39 €
0,49 €
6,13 €/kg
1 kg
4,49 €
3,99 €
3,99 €/kg
510 g
4,29 €
8,41 €/kg
5,29 €
10,58 €/kg