ajdov kruh z orehi, žito, 400g
Spar
Mercator
Tuš

žito

ajdov kruh z orehi, žito, 400g

Pakiranje: 400 g

od1,95 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,95–2,49 € · prihranite do 0,54 €

Cena na enoto: od 4,88 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,95 €

4,88 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,95 €

4,88 €/kg

Ajdov Kruh z Orehi 400 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,49 €

6,23 €/kg

ajdov hlebec z orehi, žito, 400 g