pekarna grosuplje
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 5,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
1,99 €
3,98 €/kg
400 g
2,99 €
7,48 €/kg
70 g
0,25 €
3,57 €/kg
4,39 €
10,98 €/kg
1 kg
4,99 €
3,99 €
3,99 €/kg
80 g
0,69 €
8,63 €/kg
2,39 €
430 g
6,95 €/kg
4,99 €/kg
ditsch
100 g
1,09 €
10,90 €/kg
pekarna jurček
3,19 €
3,54 €
35,40 €/kg