pekarna grosuplje
Pakiranje: 70 g
Cena na enoto: 3,57 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
80 g
0,69 €
8,63 €/kg
100 g
0,56 €
0,59 €
5,90 €/kg
500 g
1,99 €
3,98 €/kg
400 g
2,99 €
7,48 €/kg
4,39 €
10,98 €/kg
1 kg
4,99 €
3,99 €
3,99 €/kg
2,39 €
430 g
6,95 €/kg
4,99 €/kg
mlinar
55 g
0,29 €
5,27 €/kg
HLEBČEK
300 g
1,54 €
1,59 €
5,30 €/kg