hrusty
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 13,27 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
150 g
0,95 €
1,19 €
7,93 €/kg
6,33 €/kg
100 g
0,79 €
0,99 €
9,90 €/kg
125 g
0,63 €
6,32 €/kg
500 g
1,59 €
1,99 €
3,98 €/kg
30 g
0,49 €
16,33 €/kg
200 g
3,59 €
4,49 €
22,45 €/kg
45 g
0,59 €
13,11 €/kg
50 g
15,80 €/kg
chio
2,69 €
17,93 €/kg
2,15 €
1,95 €