spar bbq
Pakiranje: 800 g
Cena na enoto: 6,24 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
800 g
2,10 €
1,86 €
2,33 €/kg
s-budget
2,65 €
1,67 €
2,09 €/kg
naše nam paše
500 g
2,19 €
2,15 €
4,30 €/kg
hermine wech
1 kg
10,99 €
11,79 €
11,79 €/kg
pivka
400 g
3,59 €
4,79 €
11,98 €/kg
3,49 €
2,79 €
6,98 €/kg
TUŠ IZDELEK
5,29 €
10,58 €/kg
ave
3,14 €
6,28 €/kg
mercator
2,49 €
4,98 €/kg
19,99 €
19,99 €/kg
slim&fit
18,99 €
18,59 €
18,59 €/kg