wild west
Pakiranje: 60 g
Cena na enoto: 88,17 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
loške mesnine
500 g
8,99 €
9,49 €
18,98 €/kg
dobro
90 g
2,62 €
3,49 €
38,78 €/kg
perutnina ptuj
5,52 €
7,89 €
15,78 €/kg
spar premium
280 g
4,89 €
17,46 €/kg
1 kg
18,99 €
18,99 €/kg
jomi
100 g
2,24 €
2,99 €
29,90 €/kg
2,39 €
3,19 €
31,90 €/kg
TUŠ IZDELEK
9,99 €
13,49 €
26,98 €/kg
slim&fit
18,59 €
18,59 €/kg
ave
3,14 €
6,28 €/kg
450 g
6,19 €
13,76 €/kg
16,99 €
16,99 €/kg