dobro
Pakiranje: 90 g
Cena na enoto: 38,78 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
90 g
2,99 €
3,99 €
44,33 €/kg
2,98 €
spar
150 g
2,04 €
2,72 €
18,13 €/kg
mercator
2,39 €
15,93 €/kg
jomi
100 g
2,24 €
29,90 €/kg
3,19 €
31,90 €/kg
130 g
23,00 €/kg
1,25 €
0,99 €
9,90 €/kg
2,69 €
3,39 €
26,08 €/kg
spar premium
80 g
3,22 €
4,29 €
53,63 €/kg
pivka
2,29 €
2,89 €
28,90 €/kg
TUŠ IZDELEK