spar premium
Pakiranje: 450 g
Cena na enoto: 13,76 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
80 g
3,37 €
4,49 €
56,13 €/kg
280 g
4,89 €
17,46 €/kg
1 kg
18,99 €
18,99 €/kg
16,99 €
16,99 €/kg
mercator
480 g
2,39 €
3,19 €
6,65 €/kg
TUŠ IZDELEK
450 g
5,99 €
13,31 €/kg
500 g
4,99 €
3,49 €
6,98 €/kg
jomi
100 g
2,24 €
2,99 €
29,90 €/kg
31,90 €/kg
9,99 €
13,49 €
26,98 €/kg
slim&fit
18,59 €
18,59 €/kg
ave
3,14 €
6,28 €/kg