spar premium
Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 56,13 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
450 g
6,19 €
13,76 €/kg
280 g
4,89 €
17,46 €/kg
1 kg
18,99 €
18,99 €/kg
16,99 €
16,99 €/kg
gavrilović
80 g
3,69 €
2,95 €
36,88 €/kg
46,13 €/kg
dobro
1,79 €
2,39 €
29,88 €/kg
sorger
2,89 €
36,13 €/kg
jomi
100 g
2,24 €
2,99 €
29,90 €/kg
3,19 €
31,90 €/kg
TUŠ IZDELEK
1,75 €
17,50 €/kg
s-budget
150 g
1,04 €
1,39 €
9,27 €/kg