gavrilović
Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 36,88 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
350 g
5,99 €
17,11 €/kg
spar premium
80 g
3,22 €
4,29 €
53,63 €/kg
citterio
4,39 €
5,49 €
68,63 €/kg
TUŠ IZDELEK
100 g
2,99 €
29,90 €/kg
pik vrbovec plus
330 g
5,59 €
7,99 €
24,21 €/kg
sorger
2,89 €
36,13 €/kg
dulano selection
37,38 €/kg
3,59 €
35,90 €/kg
mercator
200 g
1,39 €
6,95 €/kg
130 g
2,39 €
23,00 €/kg
perutnina ptuj
150 g
1,79 €
2,29 €
15,27 €/kg
1,71 €