despar premium
Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 78,63 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
120 g
4,19 €
5,59 €
46,58 €/kg
spar premium
80 g
3,22 €
4,29 €
53,63 €/kg
despar
3,49 €
3,89 €
48,63 €/kg
eva
4,79 €
5,99 €
74,88 €/kg
sorger
2,89 €
36,13 €/kg
3,37 €
4,49 €
56,13 €/kg
gavrilović
3,69 €
2,95 €
36,88 €/kg
46,13 €/kg
norlax
100 g
6,99 €
69,90 €/kg
6,98 €
1 kg
31,19 €
38,99 €
38,99 €/kg
6,65 €
66,50 €/kg