despar
Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 48,63 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
1,19 €
1,45 €
5,80 €/kg
400 g
1,99 €
4,98 €/kg
480 g
2,55 €
5,31 €/kg
1,59 €
150 g
2,19 €
1,49 €
9,93 €/kg
spar premium
80 g
3,22 €
4,29 €
53,63 €/kg
garden good
180 g
2,89 €
16,06 €/kg
2,39 €
2,99 €
16,61 €/kg
despar bio,logico
500 g
5,98 €/kg
75 g
0,89 €
19,87 €/kg
s-budget
1,48 €
2,11 €
8,44 €/kg
spar vital
9,56 €/kg