milka
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 21,96 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
belvita
250 g
2,99 €
2,39 €
9,56 €/kg
s-budget
1,79 €
7,16 €/kg
TUŠ IZDELEK
1,29 €
5,16 €/kg
1,99 €
2,19 €
8,76 €/kg
100 g
0,69 €
6,90 €/kg
spar
0,79 €
7,90 €/kg
1,09 €
10,90 €/kg
180 g
3,11 €
4,45 €
24,72 €/kg
175 g
1,25 €
7,14 €/kg
M&M
330 g
4,34 €
5,79 €
17,55 €/kg
lambertz
500 g
4,99 €
9,98 €/kg
choceur
300 g
2,89 €
2,69 €
8,97 €/kg