TUŠ IZDELEK
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 5,16 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
125 g
1,19 €
9,52 €/kg
500 g
3,89 €
7,78 €/kg
belvita
250 g
2,89 €
11,56 €/kg
2,99 €
2,39 €
9,56 €/kg
grancereale
1,83 €
2,45 €
9,80 €/kg
1,89 €
2,49 €
9,96 €/kg
1,79 €
sunny
700 g
2,09 €
2,99 €/kg
manner
200 g
2,05 €
10,25 €/kg
loacker
90 g
1,39 €
15,44 €/kg
orbit
14 g
0,89 €
63,57 €/kg