sunny
Pakiranje: 700 g
Cena na enoto: 2,99 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
manner
200 g
2,05 €
10,25 €/kg
loacker
90 g
1,39 €
15,44 €/kg
175 g
1,49 €
2,49 €
14,23 €/kg
400 g
3,99 €
4,99 €
12,48 €/kg
3,39 €
4,95 €
12,38 €/kg
4,89 €
3,89 €
9,73 €/kg
finesse
370 g
1,99 €
5,38 €/kg
jadro
1,89 €
9,45 €/kg
430 g
3,79 €
8,81 €/kg
2,99 €
5,79 €/kg
Blago Bisernog Ostrva
1,91 €
4,78 €/kg