puding malina dolcela, podravka, 40g
Spar
Mercator
Tuš

dolcela

puding malina dolcela, podravka, 40g

Pakiranje: 40 g

od0,67 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,67–0,83 € · prihranite do 0,16 €

Cena na enoto: od 16,75 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,67 €

16,75 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,69 €

17,25 €/kg

malinov puding, dolcela, 40 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,83 €

20,75 €/kg

Puding Dolcela Malina 40 g