puding borovnica, royal, 50g
Spar
Mercator
Tuš

royal´s

puding borovnica, royal, 50g

Pakiranje: 40 g

od0,69 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,69–0,72 € · prihranite do 0,03 €

Cena na enoto: od 17,25 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,69 €

17,25 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,69 €

17,25 €/kg

borovničev puding, royal, 40 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,72 €

18,00 €/kg

Puding Royal Borovnica 40 g