puding čokolada, royal, 4/1, 200g
Spar
Mercator
Tuš

royal

puding čokolada, royal, 4/1, 200g

Pakiranje: 200 g

od1,59 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,59–2,29 € · prihranite do 0,70 €

Cena na enoto: od 7,95 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

2,09 €1,59 €-24%

7,95 €/kg

Puding Royal Čokolada 3 + 1 gratis 4 x 50 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,16 €

10,80 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,29 €

11,45 €/kg

čokoladni puding, royal, 4 x 50 g