puding čokolada, dolcela, 4/1, 180g
Spar
Mercator
Tuš

dolcela

puding čokolada, dolcela, 4/1, 180g

Pakiranje: 180 g

od1,29 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,29–1,89 € · prihranite do 0,60 €

Cena na enoto: od 7,17 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,86 €1,29 €-31%

7,17 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,89 €

10,50 €/kg

čokoladni puding, dolcela, 180 g, 3+1 gratis

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,89 €

10,50 €/kg

Puding Dolcela, z okusom čokolade, 180 g, 3+1 gratis