krem maskarpone, zelene doline gurman, 250g
Mercator
Tuš

zelene doline

krem maskarpone, zelene doline gurman, 250g

Pakiranje: 250 g

od2,39 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,39–3,39 € · prihranite do 1,00 €

Cena na enoto: od 9,56 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

3,03 €2,39 €-21%

9,56 €/kg

Krema Maskarpone 250 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,39 €

13,56 €/kg

mascarpone, zelene doline, 250 g