kisla smetana 18% m.m. mileram, zelene doline gurman, 400g
Spar
Mercator
Tuš

zelene doline

kisla smetana 18% m.m. mileram, zelene doline gurman, 400g

Pakiranje: 400 g

od1,78 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,78–1,99 € · prihranite do 0,21 €

Cena na enoto: od 4,45 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,78 €

4,45 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,80 €

4,50 €/kg

Kisla Smetana Mileram 400 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €

4,98 €/kg

kisla smetana mileram, 18 % m.m., zelene doline, 400 g