nepasirana skuta, polmastna 40% m.m., zelene doline gurman, 500g
Spar
Mercator
Tuš

zelene doline

nepasirana skuta, polmastna 40% m.m., zelene doline gurman, 500g

Pakiranje: 500 g

od3,78 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,78–3,79 € · prihranite do 0,01 €

Cena na enoto: od 7,56 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,78 €

7,56 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,79 €

7,58 €/kg

nepasirana skuta, 40 % m.m., zelene doline, 500 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,79 €

7,58 €/kg

Nepasirana Skuta Zelene Doline 40% m.m. 500 g