namaz krem maslo pomurske m., 150g
Spar
Mercator
Tuš

pomurske mlekarne

namaz krem maslo pomurske m., 150g

Pakiranje: 150 g

od1,93 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,93–2,49 € · prihranite do 0,56 €

Cena na enoto: od 12,87 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

2,49 €1,93 €-22%

12,87 €/kg

Krem Maslo 150 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,29 €

15,27 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,49 €

16,60 €/kg

kremno maslo, pomurske mlekarne, 150 g