Digitalna Košarica

© 2026 Digitalna Košarica. Vse pravice pridržane.

Pogoji uporabePolitika zasebnosti
Digitalna Košarica
PopustiPriljubljeniPrimerjava
PopustiPriljubljeniPrimerjava

Najbolj priljubljeni

Izdelki, ki si jih obiskovalci najpogosteje ogledajo

42904 izdelki

Tuna fileti Eva v oljčnem olju, 100 g
Tuš
eva100 g

Tuna fileti Eva v oljčnem olju, 100 g

1,96 €
19,60 €/kg
1,96 €
19,60 €/kg
Tuš
Ploščica Belvita, temna čokolada in lešniki, 160 g
Tuš
belvita160 g

Ploščica Belvita, temna čokolada in lešniki, 160 g

1,40 €
8,75 €/kg
1,40 €
8,75 €/kg
Tuš
Kondomi Durex Love 4 kondomi+2%
Tuš
durex4 kosi

Kondomi Durex Love 4 kondomi

3,79 €3,73 €
0,95 €/kos
3,79 €3,73 €
0,95 €/kos
Tuš
Mešanica eteričnih olj Naturavit, Miren spanec, 10 ml
Tuš
naturavit10 ml

Mešanica eteričnih olj Naturavit, Miren spanec, 10 ml

2,24 €
224,00 €/L
2,24 €
224,00 €/L
Tuš
Ploščica Medex, proteinska, kremna karamela, 45 g
Tuš
medex45 g

Ploščica Medex, proteinska, kremna karamela, 45 g

1,89 €
42,00 €/kg
1,89 €
42,00 €/kg
Tuš
Kraški Zašinek Kras Vakumsko Pakirano
Tuš
kras1 kg

Kraški Zašinek Kras Vakumsko Pakirano

35,99 €
35,99 €/kg
35,99 €
35,99 €/kg
Tuš
Chilli con carne Podravka, 300 g
Tuš
podravka300 g

Chilli con carne Podravka, 300 g

1,79 €
5,97 €/kg
1,79 €
5,97 €/kg
Tuš
Razmaščevalec Nana, pomaranča, 735ml
Tuš
nana735 ml

Razmaščevalec Nana, pomaranča, 735ml

2,12 €
2,88 €/L
2,12 €
2,88 €/L
Tuš
Nočna Krema Nivea Anti-Wrinkle 55+ 50 ml
Tuš
nivea50 ml

Nočna Krema Nivea Anti-Wrinkle 55+ 50 ml

8,99 €
179,80 €/L
8,99 €
179,80 €/L
Tuš
Domine, barvna škatla
Tuš
unika1 kos

Domine, barvna škatla

6,49 €
6,49 €/kos
6,49 €
6,49 €/kos
Tuš
Puzzle Trefl, Paw Patrol, veseli kužki, 3 v 1
Tuš
TREFL1 kos

Puzzle Trefl, Paw Patrol, veseli kužki, 3 v 1

3,49 €
3,49 €/kos
3,49 €
3,49 €/kos
Tuš
Tuš
disney

Igrača Disney, Jakica, pliš, 25cm

19,99 €
19,99 €
Tuš
Sir Mascarpone Dukat 500 g+40%
Tuš
galbani500 g

Sir Mascarpone Dukat 500 g

6,99 €4,99 €
13,98 €/kg
6,99 €4,99 €
13,98 €/kg
Tuš
Žemlje, pak., 5 x 50 g+3%
Tuš
PEK.ZORMAN250 g

Žemlje, pak., 5 x 50 g

1,85 €1,79 €
7,40 €/kg
1,85 €1,79 €
7,40 €/kg
Tuš
Dodatek modni, nakit 2066
Tuš
taurus1 kos

Dodatek modni, nakit 2066

9,99 €
9,99 €/kos
9,99 €
9,99 €/kos
Tuš
Garnitura krožnikov Plumi, črni, beli, 19/1
Tuš
luminarc19 kosov

Garnitura krožnikov Plumi, črni, beli, 19/1

23,99 €
1,26 €/kos
23,99 €
1,26 €/kos
Tuš
Igra sestavljanka Trefl, Pepin aktivni dan, velika
Tuš
TREFL1 kos

Igra sestavljanka Trefl, Pepin aktivni dan, velika

3,80 €
3,80 €/kos
3,80 €
3,80 €/kos
Tuš
Potica Pečjak, orehova brez rozin, 500g
Tuš
pekarna pečjak550 g

Potica Pečjak, orehova brez rozin, 500g

10,49 €
19,07 €/kg
10,49 €
19,07 €/kg
Tuš
Vino Dar sonca, Malvazija, alk.13,5 vol%, 0,75 l
Tuš
dar sonca750 ml

Vino Dar sonca, Malvazija, alk.13,5 vol%, 0,75 l

4,99 €
6,65 €/L
4,99 €
6,65 €/L
Tuš
Vino Vranec Makvin, alk.12 vol%, 1 l
Tuš
makvin

Vino Vranec Makvin, alk.12 vol%, 1 l

2,59 €
2,59 €
Tuš
Tuš
nivea250 ml

Krema za telo Nivea, Cocoa Butter, 250 ml

8,99 €
35,96 €/L
8,99 €
35,96 €/L
Tuš
Grill Ave, Donut, 300 g
Tuš
ave300 g

Grill Ave, Donut, 300 g

4,19 €
13,97 €/kg
4,19 €
13,97 €/kg
Tuš
Copati moški, ženski blue&pink TH, vel.37-44
Tuš
TUŠ IZDELEK1 kos

Copati moški, ženski blue&pink TH, vel.37-44

4,00 €
4,00 €/kos
4,00 €
4,00 €/kos
Tuš
Mehčalec Duel, Soft Lotus, 2,6 l
Tuš
duel2,6 L

Mehčalec Duel, Soft Lotus, 2,6 l

4,80 €
1,85 €/L
4,80 €
1,85 €/L
Tuš
Tuš
royal seeds100 g

Seme Royal, bela detelja, 100g

2,99 €
29,90 €/kg
2,99 €
29,90 €/kg
Tuš
Knjiga, Pikijeva velika kukalnica
Tuš
MKZ1 kos

Knjiga, Pikijeva velika kukalnica

19,99 €
19,99 €/kos
19,99 €
19,99 €/kos
Tuš
Nadprt VN IV.SK, 40x110cm
Tuš
AFIRMA1 kos

Nadprt VN IV.SK, 40x110cm

9,99 €
9,99 €/kos
9,99 €
9,99 €/kos
Tuš
Tuš
siretessile1 kos

Brisača Twilight, 30x50 cm

3,99 €
3,99 €/kos
3,99 €
3,99 €/kos
Tuš
Tuš
1 kos

Seme grah-bob, big

1,55 €
1,55 €/kos
1,55 €
1,55 €/kos
Tuš
Žvečilni gumi Orbit Refreshers Spearmint draže, lonček, 67 g+3%
Tuš
orbit67 g

Žvečilni gumi Orbit Refreshers Spearmint draže, lonček, 67 g

4,11 €3,99 €
61,34 €/kg
4,11 €3,99 €
61,34 €/kg
Tuš
Kavovina Bianka, klassic, 110g+18%
Tuš
bianka110 g

Kavovina Bianka, klassic, 110g

3,89 €3,31 €
35,36 €/kg
3,89 €3,31 €
35,36 €/kg
Tuš
Dezodorant Spray Dove Kokos 150 ml+67%
Tuš
dove150 ml

Dezodorant Spray Dove Kokos 150 ml

5,99 €3,59 €
39,93 €/L
5,99 €3,59 €
39,93 €/L
Tuš
Tuš
1 kg

Piščančja bedra

5,51 €
5,51 €/kg
5,51 €
5,51 €/kg
Tuš
POSODICA SHR.HR.FR.&GO 0,5L SILK
Tuš
curver1 kos

POSODICA SHR.HR.FR.&GO 0,5L SILK

1,49 €
1,49 €/kos
1,49 €
1,49 €/kos
Tuš
Brivnik za enkr.upor.Blue II plus, 10+4/1
Tuš
gillette

Brivnik za enkr.upor.Blue II plus, 10+4/1

9,79 €
9,79 €
Tuš
Kava Serenade Nescafe 200 g
Tuš
nescafe200 g

Kava Serenade Nescafe 200 g

17,99 €
89,95 €/kg
17,99 €
89,95 €/kg
Tuš
Tuš
1 kg

Pečenka, mrežna, sv.stegno

7,99 €
7,99 €/kg
7,99 €
7,99 €/kg
Tuš
Pijača Viwa, vitamiski ledeni čaj, breskev, 0,6 l
Tuš
VIWA600 ml

Pijača Viwa, vitamiski ledeni čaj, breskev, 0,6 l

0,92 €
1,53 €/L
0,92 €
1,53 €/L
Tuš
Aftershave Losjon Nivea Men Deep 100 ml+33%
Tuš
nivea100 ml

Aftershave Losjon Nivea Men Deep 100 ml

13,49 €10,12 €
134,90 €/L
13,49 €10,12 €
134,90 €/L
Tuš
Gel za prhanje Dove, Nourishing Silk, 225 ml+67%
Tuš
dove225 ml

Gel za prhanje Dove, Nourishing Silk, 225 ml

4,69 €2,81 €
20,84 €/L
4,69 €2,81 €
20,84 €/L
Tuš
Jagodni Donut Krof 70 g
Tuš
dawn70 g

Jagodni Donut Krof 70 g

0,99 €
14,14 €/kg
0,99 €
14,14 €/kg
Tuš
Čokolada mlečna Kinder, 300g
Tuš
kinder300 g

Čokolada mlečna Kinder, 300g

5,29 €
17,63 €/kg
5,29 €
17,63 €/kg
Tuš
Kava Crema Ritual Franck 100 g
Tuš
franck100 g

Kava Crema Ritual Franck 100 g

1,89 €
18,90 €/kg
1,89 €
18,90 €/kg
Tuš
Gel za prhanje & kopel L 'Angelica, Pomaranča & Vanilija, 500 ml
Tuš
l´angelica500 ml

Gel za prhanje & kopel L 'Angelica, Pomaranča & Vanilija, 500 ml

3,52 €
7,04 €/L
3,52 €
7,04 €/L
Tuš
Cedilo raztegljivo, zeleno, 20 x 34,5 x 47,5 cm
Tuš
fackelmann20 kosov

Cedilo raztegljivo, zeleno, 20 x 34,5 x 47,5 cm

9,79 €
0,49 €/kos
9,79 €
0,49 €/kos
Tuš
Tuš
taurus1 kos

Ogrlica 3901 Taurus, 2,19

2,59 €
2,59 €/kos
2,59 €
2,59 €/kos
Tuš
Intimno Milo Chilly PH 3.5 300 ml
Tuš
chilly300 ml

Intimno Milo Chilly PH 3.5 300 ml

3,99 €
13,30 €/L
3,99 €
13,30 €/L
Tuš
Tuš
royal seeds1 kos

Seme Bio, sezam

1,35 €
1,35 €/kos
1,35 €
1,35 €/kos
Tuš
Tunina v Oljčnem Olju s Pekočo Papriko Rio Mare 3 x 80 g
Tuš
rio mare240 g

Tunina v Oljčnem Olju s Pekočo Papriko Rio Mare 3 x 80 g

2,40 €
10,00 €/kg
2,40 €
10,00 €/kg
Tuš
Tuš
REGIOBLUM1 kos

Sadika Čili paprika, fi-14cm

10,49 €
10,49 €/kos
10,49 €
10,49 €/kos
Tuš
Tuna fileti Eva v oljčnem olju, 100 g
Tuš

eva

100 g

Tuna fileti Eva v oljčnem olju, 100 g

1,96 €

19,60 €/kg

Ploščica Belvita, temna čokolada in lešniki, 160 g
Tuš

belvita

160 g

Ploščica Belvita, temna čokolada in lešniki, 160 g

1,40 €

8,75 €/kg

Kondomi Durex Love 4 kondomi+2%
Tuš

durex

4 kosi

Kondomi Durex Love 4 kondomi

3,73 €

3,79 €

0,95 €/kos

Mešanica eteričnih olj Naturavit, Miren spanec, 10 ml
Tuš

naturavit

10 ml

Mešanica eteričnih olj Naturavit, Miren spanec, 10 ml

2,24 €

224,00 €/L

Ploščica Medex, proteinska, kremna karamela, 45 g
Tuš

medex

45 g

Ploščica Medex, proteinska, kremna karamela, 45 g

1,89 €

42,00 €/kg

Kraški Zašinek Kras Vakumsko Pakirano
Tuš

kras

1 kg

Kraški Zašinek Kras Vakumsko Pakirano

35,99 €

35,99 €/kg

Chilli con carne Podravka, 300 g
Tuš

podravka

300 g

Chilli con carne Podravka, 300 g

1,79 €

5,97 €/kg

Razmaščevalec Nana, pomaranča, 735ml
Tuš

nana

735 ml

Razmaščevalec Nana, pomaranča, 735ml

2,12 €

2,88 €/L

Nočna Krema Nivea Anti-Wrinkle 55+ 50 ml
Tuš

nivea

50 ml

Nočna Krema Nivea Anti-Wrinkle 55+ 50 ml

8,99 €

179,80 €/L

Domine, barvna škatla
Tuš

unika

1 kos

Domine, barvna škatla

6,49 €

6,49 €/kos

Puzzle Trefl, Paw Patrol, veseli kužki, 3 v 1
Tuš

TREFL

1 kos

Puzzle Trefl, Paw Patrol, veseli kužki, 3 v 1

3,49 €

3,49 €/kos

Tuš

disney

Igrača Disney, Jakica, pliš, 25cm

19,99 €

1...403404405406407408409...859
Sir Mascarpone Dukat 500 g+40%
Tuš

galbani

500 g

Sir Mascarpone Dukat 500 g

4,99 €

6,99 €

13,98 €/kg

Žemlje, pak., 5 x 50 g+3%
Tuš

PEK.ZORMAN

250 g

Žemlje, pak., 5 x 50 g

1,79 €

1,85 €

7,40 €/kg

Dodatek modni, nakit 2066
Tuš

taurus

1 kos

Dodatek modni, nakit 2066

9,99 €

9,99 €/kos

Garnitura krožnikov Plumi, črni, beli, 19/1
Tuš

luminarc

19 kosov

Garnitura krožnikov Plumi, črni, beli, 19/1

23,99 €

1,26 €/kos

Igra sestavljanka Trefl, Pepin aktivni dan, velika
Tuš

TREFL

1 kos

Igra sestavljanka Trefl, Pepin aktivni dan, velika

3,80 €

3,80 €/kos

Potica Pečjak, orehova brez rozin, 500g
Tuš

pekarna pečjak

550 g

Potica Pečjak, orehova brez rozin, 500g

10,49 €

19,07 €/kg

Vino Dar sonca, Malvazija, alk.13,5 vol%, 0,75 l
Tuš

dar sonca

750 ml

Vino Dar sonca, Malvazija, alk.13,5 vol%, 0,75 l

4,99 €

6,65 €/L

Vino Vranec Makvin, alk.12 vol%, 1 l
Tuš

makvin

Vino Vranec Makvin, alk.12 vol%, 1 l

2,59 €

Tuš

nivea

250 ml

Krema za telo Nivea, Cocoa Butter, 250 ml

8,99 €

35,96 €/L

Grill Ave, Donut, 300 g
Tuš

ave

300 g

Grill Ave, Donut, 300 g

4,19 €

13,97 €/kg

Copati moški, ženski blue&pink TH, vel.37-44
Tuš

TUŠ IZDELEK

1 kos

Copati moški, ženski blue&pink TH, vel.37-44

4,00 €

4,00 €/kos

Mehčalec Duel, Soft Lotus, 2,6 l
Tuš

duel

2,6 L

Mehčalec Duel, Soft Lotus, 2,6 l

4,80 €

1,85 €/L

Tuš

royal seeds

100 g

Seme Royal, bela detelja, 100g

2,99 €

29,90 €/kg

Knjiga, Pikijeva velika kukalnica
Tuš

MKZ

1 kos

Knjiga, Pikijeva velika kukalnica

19,99 €

19,99 €/kos

Nadprt VN IV.SK, 40x110cm
Tuš

AFIRMA

1 kos

Nadprt VN IV.SK, 40x110cm

9,99 €

9,99 €/kos

Tuš

siretessile

1 kos

Brisača Twilight, 30x50 cm

3,99 €

3,99 €/kos

Tuš

1 kos

Seme grah-bob, big

1,55 €

1,55 €/kos

Žvečilni gumi Orbit Refreshers Spearmint draže, lonček, 67 g+3%
Tuš

orbit

67 g

Žvečilni gumi Orbit Refreshers Spearmint draže, lonček, 67 g

3,99 €

4,11 €

61,34 €/kg

Kavovina Bianka, klassic, 110g+18%
Tuš

bianka

110 g

Kavovina Bianka, klassic, 110g

3,31 €

3,89 €

35,36 €/kg

Dezodorant Spray Dove Kokos 150 ml+67%
Tuš

dove

150 ml

Dezodorant Spray Dove Kokos 150 ml

3,59 €

5,99 €

39,93 €/L

Tuš

1 kg

Piščančja bedra

5,51 €

5,51 €/kg

POSODICA SHR.HR.FR.&GO 0,5L SILK
Tuš

curver

1 kos

POSODICA SHR.HR.FR.&GO 0,5L SILK

1,49 €

1,49 €/kos

Brivnik za enkr.upor.Blue II plus, 10+4/1
Tuš

gillette

Brivnik za enkr.upor.Blue II plus, 10+4/1

9,79 €

Kava Serenade Nescafe 200 g
Tuš

nescafe

200 g

Kava Serenade Nescafe 200 g

17,99 €

89,95 €/kg

Tuš

1 kg

Pečenka, mrežna, sv.stegno

7,99 €

7,99 €/kg

Pijača Viwa, vitamiski ledeni čaj, breskev, 0,6 l
Tuš

VIWA

600 ml

Pijača Viwa, vitamiski ledeni čaj, breskev, 0,6 l

0,92 €

1,53 €/L

Aftershave Losjon Nivea Men Deep 100 ml+33%
Tuš

nivea

100 ml

Aftershave Losjon Nivea Men Deep 100 ml

10,12 €

13,49 €

134,90 €/L

Gel za prhanje Dove, Nourishing Silk, 225 ml+67%
Tuš

dove

225 ml

Gel za prhanje Dove, Nourishing Silk, 225 ml

2,81 €

4,69 €

20,84 €/L

Jagodni Donut Krof 70 g
Tuš

dawn

70 g

Jagodni Donut Krof 70 g

0,99 €

14,14 €/kg

Čokolada mlečna Kinder, 300g
Tuš

kinder

300 g

Čokolada mlečna Kinder, 300g

5,29 €

17,63 €/kg

Kava Crema Ritual Franck 100 g
Tuš

franck

100 g

Kava Crema Ritual Franck 100 g

1,89 €

18,90 €/kg

Gel za prhanje & kopel L 'Angelica, Pomaranča & Vanilija, 500 ml
Tuš

l´angelica

500 ml

Gel za prhanje & kopel L 'Angelica, Pomaranča & Vanilija, 500 ml

3,52 €

7,04 €/L

Cedilo raztegljivo, zeleno, 20 x 34,5 x 47,5 cm
Tuš

fackelmann

20 kosov

Cedilo raztegljivo, zeleno, 20 x 34,5 x 47,5 cm

9,79 €

0,49 €/kos

Tuš

taurus

1 kos

Ogrlica 3901 Taurus, 2,19

2,59 €

2,59 €/kos

Intimno Milo Chilly PH 3.5 300 ml
Tuš

chilly

300 ml

Intimno Milo Chilly PH 3.5 300 ml

3,99 €

13,30 €/L

Tuš

royal seeds

1 kos

Seme Bio, sezam

1,35 €

1,35 €/kos

Tunina v Oljčnem Olju s Pekočo Papriko Rio Mare 3 x 80 g
Tuš

rio mare

240 g

Tunina v Oljčnem Olju s Pekočo Papriko Rio Mare 3 x 80 g

2,40 €

10,00 €/kg

Tuš

REGIOBLUM

1 kos

Sadika Čili paprika, fi-14cm

10,49 €

10,49 €/kos