kinder
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 17,63 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
s-budget
100 g
0,69 €
6,90 €/kg
122 g
5,29 €
43,36 €/kg
26 g
0,81 €
0,83 €
31,92 €/kg
98 g
2,69 €
2,79 €
28,47 €/kg
spar
1,09 €
10,90 €/kg
M&M
330 g
4,34 €
5,79 €
17,55 €/kg
TUŠ IZDELEK
300 g
2,89 €
9,63 €/kg
MIDI
2,59 €
8,63 €/kg
1,75 €
5,83 €/kg
1,89 €
6,30 €/kg
4,19 €
4,59 €
15,30 €/kg
PARIS
2,56 €