mlečna čokolada kinder, 24/1, 300g
Spar
Mercator
Tuš

kinder

mlečna čokolada kinder, 24/1, 300g

Pakiranje: 300 g

od5,09 €najceneje v Spar

3 trgovine · 5,09–5,29 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 16,97 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,09 €+46%

16,97 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,19 €+67%

17,30 €/kg

čokolada, kinder, 300 g, 24/1

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,29 €

17,63 €/kg

Čokolada mlečna Kinder, 300g