belvita
Pakiranje: 160 g
Cena na enoto: 8,75 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
2,89 €
11,56 €/kg
2,99 €
2,39 €
9,56 €/kg
spar
100 g
1,09 €
10,90 €/kg
s-budget
200 g
1,69 €
8,45 €/kg
lindt
3,19 €
4,49 €
44,90 €/kg
2,69 €
3,29 €
gorenjka
3,59 €
35,90 €/kg
3,49 €
34,90 €/kg
2,79 €
150 g
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg