kodila
Pakiranje: 330 g
Cena na enoto: 42,39 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
950 g
6,29 €
6,62 €/kg
mesnine bohinja
330 g
18,99 €
57,55 €/kg
TUŠ IZDELEK
2,59 €
7,85 €/kg
good choice
1,79 €
5,42 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
mesnica mercator
500 g
5,99 €
8,99 €
17,98 €/kg
450 g
9,09 €
12,99 €
28,87 €/kg
9,79 €
13,99 €
27,98 €/kg
900 g
9,99 €
6,66 €/kg
15,54 €/kg
750 g
6,99 €
13,32 €/kg