kodila
Pakiranje: 950 g
Cena na enoto: 6,62 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
150 g
4,19 €
27,93 €/kg
TUŠ IZDELEK
100 g
3,59 €
35,90 €/kg
čadež
275 g
3,99 €
14,51 €/kg
4,49 €
13,05 €/kg
arvaj
1 kg
26,89 €
26,89 €/kg
spar
400 g
2,57 €
6,43 €/kg
ave grill
480 g
5,49 €
6,99 €
14,56 €/kg
5,99 €
jomi
2,24 €
2,99 €
29,90 €/kg
2,39 €
3,19 €
31,90 €/kg
pivac