čadež
Pakiranje: 275 g
Cena na enoto: 13,05 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
14,99 €
11,99 €
11,99 €/kg
ave
150 g
3,79 €
25,27 €/kg
mercator
480 g
2,39 €
3,19 €
6,65 €/kg
9,49 €
9,49 €/kg
anton
4,79 €
6,69 €
13,94 €/kg
4,99 €
pik vrbovec plus
330 g
5,59 €
7,99 €
24,21 €/kg
250 g
1,99 €
2,79 €
11,16 €/kg
200 g
1,59 €
9,95 €/kg
TUŠ IZDELEK
100 g
3,59 €
35,90 €/kg
500 g
3,49 €
6,98 €/kg
lokev
2,99 €
4,49 €
44,90 €/kg