sacla
Pakiranje: 350 g
Cena na enoto: 10,26 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
dolcela
350 g
4,99 €
14,26 €/kg
4,79 €
13,69 €/kg
4,77 €
13,63 €/kg
zvijezda
2,39 €
2,69 €
7,69 €/kg
mercator
165 g
1,09 €
6,61 €/kg
bakina tajna
300 g
2,37 €
2,99 €
9,97 €/kg
1,94 €
2,59 €
8,63 €/kg
despar
400 g
1,99 €
4,98 €/kg
italiamo
330 g
0,79 €
2,39 €/kg
2,17 €
2,89 €
9,63 €/kg
shan shi
120 g
2,09 €
2,79 €
23,25 €/kg
spar
75 g
0,89 €
11,87 €/kg