dolcela
Pakiranje: 350 g
Cena na enoto: 14,26 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
350 g
4,99 €
14,26 €/kg
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
25 g
1,39 €
1,85 €
74,00 €/kg
gullon
125 g
2,09 €
16,72 €/kg
proteini.si
500 g
13,99 €
10,40 €
20,80 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
12,48 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €
200 g
13,95 €/kg
1,95 €
mercator
320 g
1,79 €
5,59 €/kg