italiamo
Pakiranje: 330 g
Cena na enoto: 2,39 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
0,99 €
1,98 €/kg
TUŠ IZDELEK
330 g
2,59 €
7,85 €/kg
good choice
1,79 €
5,42 €/kg
baresa
200 g
1,09 €
5,45 €/kg
420 g
2,19 €
5,21 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
15,73 €/kg
4,99 €
12,48 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €
13,95 €/kg
1,95 €