droga
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 3,56 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
schar
250 g
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg
ponti
4,29 €
17,16 €/kg
3,21 €
divita
4,25 €
4,55 €
18,20 €/kg
4,59 €
3,19 €
12,76 €/kg
pečjak
2,49 €
9,96 €/kg
2,39 €
spar premium
3,39 €
13,56 €/kg
spar
75 g
0,89 €
11,87 €/kg
despar premium
500 g
3,58 €/kg
kotanyi
10 g
0,26 €
0,33 €
33,00 €/kg
PEK.PEČJAK
3,49 €
6,98 €/kg