jodirana morska sol fina, droga, 250g
Spar
Mercator
Tuš

droga

jodirana morska sol fina, droga, 250g

Pakiranje: 250 g

od0,89 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,89–0,99 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 3,56 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,89 €+1%

3,56 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,89 €

3,56 €/kg

Morska Sol Droga 250 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,99 €+5%

3,96 €/kg

jodirana fino mleta morska sol, droga, 250 g