morska sol, jodirana, kotányi, 92g, mlinček
Spar
Mercator
Tuš

kotanyi

morska sol, jodirana, kotányi, 92g, mlinček

Pakiranje: 92 g

od2,08 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,08–2,09 € · prihranite do 0,01 €

Cena na enoto: od 22,61 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,08 €+43%

22,61 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,09 €

22,72 €/kg

fino mleta morska sol v mlinčku, kotanyi, 92 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,09 €+25%

22,72 €/kg

Morska Sol Kotanyi 92 g